Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Küñall“

Додадени 38 бајти ,  пред 5 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Корисник:Diego Grez-Cañete
(global user pages (requested by Diego Grez))
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Корисник:Diego Grez-Cañete)
 
#REDIRECTпренасочување [[UserКорисник:Diego Grez-Cañete]]
24

уредувања