Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Компјутер“

Корисник:Компјутер преместена како Корисник:タチコマ robot: Automatically moved page while renaming the user "Компјутер" to "[[User:タチコマ robot|タチコマ rob
(Корисник:Компјутер преместена како Корисник:タチコマ robot: Automatically moved page while renaming the user "Компјутер" to "[[User:タチコマ robot|タチコマ rob)
 
(нема разлика)
4

уредувања