Разлика помеѓу преработките на „Wikibooks:Community Portal“

Додадени 9 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Исправка на двојни пренасочувања → Викикниги:Портал на заедницата
(a fix)
с (Бот: Исправка на двојни пренасочувања → Викикниги:Портал на заедницата)
 
#REDIRECT [[WikibooksВикикниги:Портал_на_заедницатаПортал на заедницата]]
24

уредувања