Разлика помеѓу преработките на „Викикниги:Портал“

с
Бот: Исправка на двојни пренасочувања → Викикниги:Портал на заедницата
(Викикниги:Портал преместена како Wikibooks:Портал на заедницата преку пренасочување)
 
с (Бот: Исправка на двојни пренасочувања → Викикниги:Портал на заедницата)
 
#пренасочувањеREDIRECT [[WikibooksВикикниги:Портал на заедницата]]
24

уредувања