Hym411

Членува од 2 јануари 2015
Одземени 3 бајти ,  пред 6 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Корисник:-revi
(Ahonc ја премести страницата Корисник:Hym411 на Корисник:ReviWiki: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Centr...)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Корисник:-revi)
#пренасочување [[Корисник:ReviWiki-revi]]
24

уредувања